Apie mus

Susipažinkime

LABOCHEMA – tai aukštos kokybės laboratorinių reagentų, reikmenų, įrangos bei baldų tiekimo bendrovė. Įmonė savo veiklą pradėjo dar 1997-aisiais Vilniuje ir nuo mažos vos 2 darbuotojų bendrovės per 18 metų išaugo iki Baltijos šalių regiono lyderio. Šiandien LABOCHEMA įmonių grupėje Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje dirba daugiau nei 50 profesionalų.

Bendrovės vizija – tapti pirmuoju pasirinkimu visoms laboratorijoms Baltijos šalyse įsigyjant laboratorinius reagentus, reikmenis, įrangą ir baldus. LABOCHEMA siekia suprasti klientų poreikius, tiekia kokybiškas prekes bei aptarnavimą, dalinasi technine patirtimi bei žiniomis apie tyrimų metodus ir taip padeda užsakovams sėkmingai vykdyti laboratorinius tyrimus. Dėmesys klientams, nuolatinis tobulėjimas, pagarba darbuotojams, deramas produktų gamintojų atstovavimas ir lojalumas – tai pamatinės LABOCHEMA vertybės.

 

Labochema skaičiais

Skirtingi reagentai

Labochemos siūlomų cheminių reagentų įvairovė

Parduoti technikos vienetai

Per paskutiniuosius 5 metus Baltijos šalyse parduotų prietaisų skaičius

Bendras projektų plotas (m2)

Bendras laboratorijų, kuriose įrengti Labochemos baldai, plotas

Produktai pristatomi kasdien

Vidutinis kiekvieną dieną Baltijos šalyse pristatytų Labochemos produktų skaičius

Pagrindinių kompetencijų sritys

This is a full width text block. Click the edit button to change this text.

LT

54 darbuotojai

3 šalys

171 atstovaujamas gamintojas

 Kelios priežastys, kodėl verta tapti mūsų komandos nariu

1

Mes esame patikimi

Mes rinkoje jau daugiau kaip 15 metų.  Esame pagrindinis laboratorijos tiekėjas Baltijos šalyse su stipria infrastruktūra ir  patyrusiais darbuotojais.

2

Kokybė yra mūsų moto

Kiekvienoje šalyje savo veiklą atliekame pagal ISO 9001 sertifikatą. Visada stengiamės tobulėti ir kuo geriau pateisinti klientų lūkesčius, todėl ne tik reguliariai atliekame mūsų produkcijos ir procesų kokybės kontrolę, bet ir nuolat domimės klientų atsiliepimais bei į juos reaguojame.

3

Mes turime patirties

Mūsų darbuotojai nuolat dalyvauja kvalifikacijos kėlimo kursuose ir seminaruose. Mes tiksliai žinome ne tik kokią įrangą siūlome, bet ir kaip ta siūloma įranga veikia.

Mes esame Labochema

Tai mūsų specialistų komanda, kurie dirba diena iš dienos, ieškodami geriausių sprendimų savo klientams. Jų tikslas yra įgyvendinti projektus, atsižvelgiant į klientų veiklos sritis ir biudžetą, pristatant prekes laiku.

Vilniaus biuras

Rygos biuras

Tartu biuras

E-parduotuvė