Privatumo politika

Privatumo politika

Pildant užklausos formą, Jūs busite paprašyti įvesti savo vardą, elektroninio pašto adresą, telefono numerį ar kitą informaciją tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų laišką. Visa informacija yra griežtai konfidenciali. Jūsų asmeninė informacija nebus dalijama, platinama, nei pakeista be Jūsų sutikimo.

Mes naudojame  trečiosios šalies svetainės lankomumo sekimo įrankį (Google Analytics) iš „Google“, kad galėtume analizuoti, kur lankytojai lankosi ir ką jie daro naršydami mūsų svetainėje. Mes pasiliekame teisę keisti šią privatumo politiką bet kuriuo metu, todėl prašome ją nuolat peržiūrėti. Jei mes reikšmingų pokyčių į šią politiką, mes informuosime Jus čia ir pranešimu dėl apskritai svetainėje.

 Jei bus reikšmingų privatumo politikos pakeitimų, visi pakeitimai bus išdėstyti šiame puslapyje ir/arba atskiru pranešimu svetainėje.

Paskutinį kartą atnaujinta 2015 kovo 06 d.

Slapukų naudojimas

Slapukai yra informacija, kurią interneto svetainės nusiunčia į kompiuterių kietąjį diską ir įrašo palaikymo tikslais. Slapukai gali padaryti svetainę draugiškesnę vartotojams, individualizuojant ir išsaugant lankytojo apsilankymo informaciją mūsų svetainėje.

Slapukų naudojimas yra viešai priimtinas ir daug didelių interneto svetainių naudoja juos siekiant geriau suprasti  kliento poreikius ir priderinanti paslaugas kliento pageidavimams. Mes naudojame slapukus tik tam, kad pagerinti Jūsų naršymo patirtį mūsų svetainėje.

Atsakomybė

LABOCHEMA siekia pateikti kaip įmanoma tikslesnį ir atnaujintą turinį šioje svetainėje. Deja, kartais gali būti pokyčių ar kitų netyčinių klaidų mūsų svetainėje. Mes pasiliekame teisę nebūti atsakingais už klaidas ar pakeitimus šioje svetainėje. Nei LABOCHEMA, nei jos darbuotojai nebus atsakingi už žalą patirtą dėl netikslios informacijos šioje svetainėje.

Taikytina teisė

Visi ginčai, kylantys tarp kliento ir Labochema bus sprendžiami vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

E-parduotuvė